Официални правила
"Турнирът на славата. H8S Зала на славата Христо Стоичков"

РЕГЛАМЕНТ ЗА УЧАСТИЕ

НАРЕДБА ЗА ПРОВЕЖДАНЕ НА "Турнирът на славата. H8S Зала на славата Христо Стоичков”

1. ОБЩИ УСЛОВИЯ

“Турнирът на славата H8S Зала на славата Христо Стоичков” е второ изданиe на емблематичния "H8S Fan Cup", който обиколи цялата страна през 2022г. Целта на футболния турнир е съчетание от лятна почивка на морето и незабравими футболни емоции.

2. НАГРАДЕН ФОНД:

І място    – 5 000 лв., спортни анцузи H8S и изненади от "Залата на славата - Христо Стоичков"

ІІ място   – 2 000 лв., "Златни топки" H8S и изненада от "Залата на славата - Христо Стоичков"

ІІІ място  –  ІV място  – 2 x 1 500 лв., шапки H8S и изненада от "Залата на славата - Христо Стоичков"

3. ДАТА, МЯСТО И ФИНАНСОВИ УСЛОВИЯ

14–17 юни 2024 г. /настаняване с 3 нощувки/

Турнирът ще се проведе през периода 14–17 юни 2024 г. в Обзор.

ПАКЕТ „ALL INCLUSIVE 3 НОЩУВКИ”

Цена за участници в Турнира – 360 лв. на човек в хотел в к.к. Обзор
Хотелите, които ще са на разположение до запълване на сводобдните места са: "Хелиос Бей" и "Парайзо Бийч"

4. Записване за участие в турнира:

5. ПРАВО НА УЧАСТИЕ, ПРАВИЛА И РЕГЛАМЕНТИ

ПРАВИЛА - Прилагат се правилата на играта минифутбол

РЕГЛАМЕНТ

След уточняване на броя на участващите отбори, се определя и точният формат на турнира.

Турнирът ще се проведе в две фази - групова фаза и елиминационна фаза.

Фаза на предварителните групи: всяка група ще се състои от три или четири отбора, като съставът на предварителните групи се определя при пълен жребий, като в групата се играе „всеки срещу всеки” по схемата „Бергер”. Всички срещи от груповата фаза, за победа се присъждат 3 точки, за равен резултат по 1 точка и при загуба – 0 точки. Класирането в групите се извършва по броя на спечелените точки. Ако два или повече отбора имат еднакъв брой точки, по-предно място в класирането придобива отборът, който има :

Финална фаза: Отборите, достигнали до тази фаза, играят чрез предварително обявена схема във финали до достигането до финал за определяне на победител от финалната фаза на турнира. В тази фаза на турнира, при равенство в редовното време, се изпълняват дузпи /по 3, при ново равенство – по 1/ за определяне на победителя.

За всички неупоменати въпроси в настоящето указание важи Наредбата за първенствата и турнирите по футбол в системата на БФС за сезона 2023/2024 г. и Нормативните актове на БФС.