Футболните разбойници спечелиха "Лятна купа" в Червен бряг

24.6.2024

В изминалия съботен ден в Червен бряг бе проведен третия квалификационен турнир от "Лятна купа 2024". Горещото време не попречи на състезателите да покажат добра игра и качествени футболни срещи. 12 отбора от София, Плевен, Червен бряг и Кнежа се включиха в надпреварата, борейки се за шампионската купа, както и двете квоти даващи правото на участие във финалния турнир на "Лятна купа".

Футболните разбойници от Червен бряг спечелиха трофея, побеждавайки Joga Bonito във финалната среща. На 3-то място завърши Илинден Boys, които спечелиха двубоя за бронзовите медали над Лоши намерения след изпълнения на дузпи.

Наградите на турнира връчи, г-н Атанас Атанасов, кмет на Община Червен бряг. Ръководството на БФТ изказа благодарност към г-н Атанасов, както и неговия екип, за подкрепата към реализацията на събитието, перфектните условия за провеждане и любезното гостоприемство.

"Златна топка" и най-новата фланелка от колекцията "САЩ 94" за г-н Атанасов.