Ясни са отборите, които попаднаха на 1/4 финалите на "Лятна купа 2024"

17.8.2024

Днес стартираха финалите на "Лятна купа 2024", които през настоящата кампания ще бъде определен шампиона в Плевен. 12 отбора са финалистите, които започнаха футболния спор за титлата в началото на днешния ден.

Горещото време не попречи на състезателите да покажат футболен ентусиазъм и желание за победа. Станахме свидетели на феърплей, приятелско и уважително отношение от всички състезатели, които бяха част от старта на надпреварата.

Програмата от груповата фаза ни направи свидетели на огромен заряд, футболна класа и желание за победа от всеки отбор и състезател.

След изиграването на срещите от груповата фаза, след качествени и равностойни битки стана ясно и крайното класиране, което определи 8-те отбора, които попаднаха в 1/4 финалите на турнира, които стартират утре сутрин от 09.00 часа. Отборите на Футболни разбойници, Илинден boys, Creating.bg, The Wolves, Efbet, Червена чета - Радецки, Баята и Дреновец ще спорят за място в полуфиналната фаза на надпреварата.